Поширені питання та відповіді
Мінімально необхідна площа для встановлення тиру 2*4 м. таку площу ми раніше брали на наших перших виставках. Також були монтажі обладнання в морський 20-футовий контейнер, тобто 2.5.*6м. Але для нормальної та зручної експлуатації тиру з екраном шириною 3м потрібне мінімальне приміщення розміром 4*7м.
В нашому прайс-листі є мінімальний комплект обладнання для встановлення та функціонування стрілецького тренажеру. Але навіть з мінімальним бюджетом є чимало варіантів і всі вони відрізняються один від одного, тому що ми маємо дуже гнучкий підхід до кожного нашого клієнта. Тому бюджет можна ще зменшити якщо у вас вже є проектор з екраном та акустикою, або навіть ще і з комп’ютером, то наша команда зможе доукомплектувати необхідним обладнанням ваш мультимедійний інтерактивний тир для якнайшвидшого початку тренувань зі стрільби. Також ми можемо виробляти стрілецький тренажер з макетами зброї замовника, тим самим ще зменшуючи вартість.
У всьму світі вже давно навчилися рахувати кошти. Особливо в військовому секторі. І чим більш зброя стає сучасною та ефективною на полі бою, тим вона стає більш високотехнологічнішою і потребує для своєї обслуги та використання високонавчених операторів, які відпрацьовують свої навички на тренажерних системах, тому що вчитися на бойовій зброї дуже дорого для самих багатих країн світу. Усі найсильніші армії світу, з найрозвиненими економіками та багатомілярдними бюджетами на армію починають навчати операторів військової техніки на тренажерах, та як правило закріплюють високі результати навчання на бойовій техніці з бойовими стрільбами. Тренажерні системи аналогічні ситемам, які виробляє ТОВ ІСП мають масовий характер використання в арміях США, Канади, Франції, Германії та Росії. В Україні вони почали з’являтися лише з 2015 року. Враховуючи те, що наприклад постріли до РПГ7 або СПГ9 дуже коштовні і їх не виробляють в Україні, то навчання операторів цих комплексів влітає державі в десятки та сотні міліонів гривень. За браком фінансування їх просто не вчать. Але відпрацьовуючи ці самі вправи на тренажерних системах ТОВ ІСП можна всі ці кошти економити, та при цьому мати високонавчених операторів. Якщо коротко тренажерні системи дозволяють економити значні кошти, при цьому мати високонавчених операторів.
Для 100 відсоткової емітації пострілів зі стрілецької зброї в мультимедійних тирах дійсно не вистачає віддачі зброї. Але. Відтворити 100% віддачу не може ніяка пневмо або електро система та навіть холостий постріл, тому що ту різкість та силу віддачі з уводом ствола при вилеті кулі не може повторити нічого. Але такі початкові навички як холосте прицілювання, плавний спуск та утримання мушки на цілі, затримання дихання та інше на 100% можна відпрацьовувати на інтерактивних стрілецьких тренажерах. Як показує вже багаторічний досвід, у кого з’являються результати на тренажері, той і з бойової зброї не схибить. Також 100% безпечність тренажеру дозволяє починати тренування з стрільцями взагалі без досвіду поводження зі зброєю або з дітьми.
Більш важкі речі, такі як РПГ18-26, РПГ7, СПГ9, РПВ взагалі мають реактивний характер пострілу, тому на наших тренажерах відбувається майже 100% емітація пострілу з усіма балістичними характеристиками польоту до цілі з різними погодними умовами . Також всі макети зброї зроблені з деактивованої зброї, та мають 100% ідентичні масо-габаритні характеристики та баланс бойової зброєї.
Самі перші інтерактивні мультимедійні лазерні тири були закуплені практично на всі військові кафедри вишів в 2015 році. Потім були укомплектовані майже всі навчальні центри ЗСУ та НГУ. На сьогоднішній день йдуть закупівлі інтерактивних мультимедійних лазерних тирів в різні частини ЗСУ, НГУ та Прикордонної служби в різних комплектаціях, в залежності від потреби. Також неабиякий інтерес до таких тренажерних систем проявляють всі силові структури, судова охорона, охоронні фірми, та компанії які мають в своєму складі воєнізовану охорону – Нацбанк, Укрзалізниця тощо…